Eskiz Defteri Nedir?

Eskiz Defteri benim hayatımın öteki yüzünü içeriyor. Benim kariyerim, ailem, yaptıklarım ya da yapacaklarım konusunda süslü püslü kelimeler içermiyor. Yaşadıklarıma dair ufak ipucuları ya da duygusal tarafları barındırıyor. O nedenle tüm yazılanları pek ciddiye almamak gerek. Sadece ama sadece  hayattan damıtarak biriktirdiğim karalamalardır burada gördükleriniz.

Kayıtdışı karalamalara baktığınız zaman; hatalardan aldığım dersleri, yaşadığım problemlere ürettiğim çözümleri, en karanlık zamanlarımdaki sıkıntılarıma yataklık ediyor.

Diğer karalamaların hepsinde şu kısacık ömründe yaşadığım mutlulukları, başarıları ve sevdiklerimi görecek, okuyacaksınız.

Bu defterin tüm sayfalarındaki yazılar taslak ve eskiz niteliğinde. Cümlelerim o nedenle devrik ya da hatalı olabilir. Adı “eskiz” olan bir blog’dan da bu konuda çok bir beklentiniz olmaması gerek.

Neticesinde Eskiz Defteri fazlasıyla kişisel bir günce. (blog). O nedenle midir yoksa benim hayatımın çıkmazlarından mıdır bilemediğim bir sebeple düzgün bir güncellenmesi olmayacak. Her an her yerden bir çizik düşebilir sayfalarına ya da günlerce, aylarca bomboş kalabilir..

View Sidebar